Родопа вкара 5 на Несебър

0
-
-

„Родопа-Смолян“ победи тимът на „Несебър“ с 5:0. Двубоят от 8 – ия кръг на Трета лига-Югоизточна група се игра днес на Стадион „Септември“, в кв. „Райково“. Резултатът за домакините бе открит в 29 минута от Стефан Чилингиров. Второто попадение бе дело на Михаел Кисьов, който удвои за 2:0 в 34 минута. През първата част футболистите водени от Юлиян Сюрджиев пропуснаха още няколко чисти положения пред противниковата врата.

Второто полувреме отново играчите на „зелено-белите“ доминираха на терена. В 61 – та минута бе отсъдена дузпа в полза на „Родопа-Смолян“, но стражът на „Несебър“ Марио Исаков усети посоката, в която Михаел Кисьов стреля и успя да избие топката. Минута по-късно, Ромарио Димитров реализира за 3:0. Чилингиров вкара своя втори гол в срещата в 66 минута, а крайният резултат за домакините бе оформен от Даниел Кутев в 88 минута.

Дъжд валя почти през цялото време на двубоя, което направи доста тежък терена в Смолян. Заради лошото време нямаше и много фенове на стадиона, но въпреки това в кутиите за дарения, които бяха поставени за събиране на средства за Детско-юношеската школа, бяха събрани 254,65 лв.