Роден национал с нова загуба в Турция(ВИДЕО)

0

Отборът на Касъмпаша продължава с лошите си игри в турската Супер лига. Възпитаниците на Мустафа Денизли допуснаха трета поредна загуба с 1:2 в гостуването си на Кайзериспор от 32-ия кръг на първенството. Това е и общо 5-и двубой без успех. Цял мач за гостите записа българският национал Страхил Попов.
Срещата не започна толкова лошо за Касъмпаша и тимът поведе в 25-ата минута с гол на Бен Юсеф.
В 42-ата минута обаче устремът на гостите бе прекършен, след като Павелка получи втори жълт и червен картон.
С човек повече на терена играчите на Кайзериспор успяха да обърнат нещата в своя полза. Асамоа Гиян донесе успеха на домакините с две попадения в 74-ата и 79-ата минута.
Така Кайзериспор излезе на 11-ото място с 40 точки, докато Касъмпаша продължава да затъва и вече е на 13-ото място с 38 точки.