Рилецо удари Ботев в Ихтиман

0
rilski sportist

Ботев (Ихтиман) загуби с 1:2 от Рилски спортист в регионалното дерби. Срещата в Ихниман бе от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига.

След този мач ихтиманци са 10-и в класирането с 15 точки, докато Рилецо е на 7-ата позиция с 3 точки повече.

Красимир Панчев откри за гостите и им даде аванс, но ихтиманци изравниха чрез Божидар Йотов, като на почивката резултатът бе 1:1.През второто полувреме Панчев вкара втория си гол в мача и оформи крайния резултат в него. Той вкара и при победата над Банско с 3:0 в предишното домакинство.

В следващия кръг по програма Рилецо приема Вихрен, но този мач ще бъде отложен заради ангажиментите на отбора от Сандански в турнира за купата на България, докато Ботев ще гостува на Чавдар Етрополе.