Рилецо с убедителна победа над дубъла на Левски

0

Отборите на Рилски спортист победи с 4:1 Левски II в среща от 22-ия кръг на Група “Б” на Югозападната трета лига. Срещата бе от последния 22-ри кръг на редовния сезон на Югозапад. Въпреки спечелената победа Рилецо остана извън челната петица ище доиграва сезона. Двубоят бе и дебют на новия наставник на домакините Адалберт Зафиров.

Резултатът бе открит от домакините в осмата минута. Тогава Радослав Василев засече прострелно центриране отдясно и реализира.В 38-ата минута Георги Нетов удвои, след като се озова сам срещу вратаря и успя да го преодолее.
В 75-ата минута Калоян Стрински намали резултата след като се възползва от грешка в защитата на домакините.Три минути по-късно обаче домакините върнаха аванса си от два гола. Резервата Димитър Атанасов реализира и подпечата успеха на тима си.