Рефер №1 у нас вдигна 3 червени картона на мач в Трета лига

0

Отборите на Балкан Ботевград и Септември Симитли завършиха наравно 2:2 в последната среща от 3-ия кръг на Югозападната трета лига. Срещата бе изместена от събота за понеделник, заради заетостта на стадиона в Ботевград. А в мача снощи имаше 4 гола и червени картона.Домакините поведоха в 40-та минута с гол на играещия си треньор Николай Христозов. А в последната минута на полувремето червен картон получи защитникът на Септември Иван Иванов. Рефер №1 у нас за миналата година Николай Йорданов като че ли прекали с картоните в мача.През второто полувреме гостите показаха коренно различно лице, въпреки че бяха с човек по-малко. Те изравниха в 65-та минута чрез капитана си Анатоли Лулейски. През това време и Бачев от Балкан получи втори жълт, респективно червен картон. В 68-та минута Септември поведе с 1:2 с гол Борислав Хазуров, който с глава реализира. Домакините изравниха в 78-та минута чрез Кристиян Ковачев. Пак той малко по-късно удари греда. Две минути преди края за учудване на всички Николай Йорданов изгони Хазуров за забавяне при смяна.Точката бе първа за Балкан в новия сезон, а Септември e 7-мо място с 4 точки, но и мач по-малко.

Снимка: Balkanec.bg