ludogorets marselinio
Снимка: ludogorets.com
-
-

Реабилитираният от старши треньора Стойчо Стоев лидер на Лудогорец Марселиньо почти сигурно ще попадне в групата за утрешното гостуване на Черно море. Двубоят на „Тича“ е от 20:30 часа. Както е известно, бразилецът бе „замразен“ заради реакция срещу смяната си в реванша с Ференцварош от първия квалификационен кръг на ШЛ и оттогава не е попадал сред 18-те. Преди сблъсъка с ЦСКА-София в последния кръг Стоев обяви, че Марселиньо е върнат в тима. Самият специалист пък бе споделял, че докато е начело на тима, компромис относно бразилеца няма да прави.

Интересното е, че ситуацията от реванша с Ференцварош бе рецидив за Марселиньо. През април при победата на Черно море с 2:1 на „Тича“ над Лудогорец при смяната на бразилеца в 71-ата минута той ритна бутилка с вода в знак на несъгласие със смяната си.

Играчът ще бъде картотекиран и за мачовете с Марибор от плейофа за Лига Европа, след като не бе вписан пред УЕФА за срещите с ТНС.

Днес пък Лудогорец ще прати свой човек в Словения да разузнава на живо Марибор, който гостува на Целие от 21:15 часа в среща от шампионата.

От вчера ръководството на разградчани пусна в продажба билетите за първия мач със словенския шампион, който е на 22 август (четвъртък) от 20:30 часа. Реваншът е на 29 август от 21:15 часа. Цената на талоните е 5, 10, 12, 20 и 50 лева. Има и пакетни семейни билети.