Раздават премии в Черноморец след 3:0 срещу Гигант

0
chernomoretz palas 7
-
-
„Доволен съм от играта, а и от резултата. Доволен съм от целия отбор, просто бяхме класа над домакините. Имаше отпускане в определени моменти, но това е нормално, след като до 15-ата минута си повел с 3:0. Трябва да отбележим и много горещото време, което допълнително де мотивира при такъв резултат“, каза старши треньорът на Черноморец (Бургас) Радостин Кишишев след вчерашната втора победа на тима в Югоизточна Трета лига.
„Акулите“, които тази година отбелязват 100 години от създаването на клуба, отнесоха с 3:0 като гости Гигант (Съединение). „Специално искам да похваля Стойко Иванов за играта му на десния бек. Но нека не забравяме, че чакаме да се върнат в стартовите 11 двама много важни за нас хора- централният защитник Иван Стоянов, който вече тренира, и нападателя Трайо Грозев, каза още Кишишев.
Щастлив беше и президентът на клуба Костадин Марков, който след срещата обяви премиите в съблекалнята за радост на тима: „Контролирахме събитията на терена през целия мач. Отборът показа класа и зрялост“. Бившият национал извади от игра още в 21-ата минута Любомир Божинов. Техничният плеймейкър има проблем в мускула на бедрото и смяната беше предприета с предпазна мярка за да не се изостри травмата.
Идната събота акулите за първи път са домакини през сезона. На стадиона в квартал „Акациите“ гостува младият тим на Миньор (Раднево), който е един от стойностните състави в Трета лига. Играчите на Черноморец пък ще се стремят към трета поредна победа.