Преди 24 години Наско Сираков стана Седмаков или най-големият бой на Левски над ЦСКА (ВИДЕО)

0
-
-

Днешната дата е една от най-паметните в историята на Левски и любима за всички фенове на тима от „Герена“. На 23 септември, преди 24 години, Левски за втори път вкарва 7 на ЦСКА. Водени от „червения“ кошмар Наско Сираков, „сините“ помитат „армейците“ със 7:1, подобрявайки рекорда си от 7:2.

Всичко започва с фамозна ножица на Илиан Илиев, наричан Малкия магьосник, в 12-ата минута и символичният гост повежда с 1:0. 8 минути по-късно Михтарски се възползва от грешка в отбраната на съперника и изравнява. До края на мача следва „син“ рецитал, с главно действащо лице Наско Сираков, който след този мач е „преименуван“ от феновете на Наско Седмаков. Легендарният нападател бележи 4 гола във вратата на Румен Ненов (два от дузпа), а още 2 добавя настоящият шеф на ДЮШ на Левски Даниел Боримиров.

Статистика: levskisofia.info