Предават пряко мача на Етър с третия в Полша

0
etar 1

„Етър“ ще изиграе втората си контрола от подготовката в Анталия – срещу полския „Лех“ (Познан), който заема трето място в първенството на своята страна. Мачът между двата тима е в сряда от 16:30 ч. българско време в „Миракъл център“ в Лара.

И в този мач главният мениджър Красимир Балъков ща използва два различни състава през двете полувремена. Срещата ще бъде предана пряко по Спортал.бг, а полският клуб обяви, че също планира пряко предаване на мача, ако има техническа възможност от стадиона в Лара.

Двата отбора играха контрола и точно преди година – на 23 януари 2018 г. „Виолетовите“ поведоха до почивката с 3:1 с попадения на Иван Стоянов (две) и Велко Батрович, през втората част „Лех“ изравни, а 7 минути преди края вкара гол за крайното 3:4.