Помощник на Никола Спасов: След почивката на терена бяхме само ние!

0
nesebar carsko selo 5
-
-

Помощникът на Никола Спасов – Владислав Вутов, сподели мнението си след равенството между Царско село и ЦСКА 1948. Въпреки че през второто полувреме играха с човек повече, „царете“ не успяха да стигнат до победата и двубоят завърши 1:1. Никола Спасов пък бе изгонен от скамейката в продължението на мача.

„Разделихме наистина по едно полувреме. През първото полувреме искахме да търсим фланговете, присъствие в тяхното поле, но не се получи. През второто се получи нашата игра, бързо върнахме гола, това ни даде тласък.

След почивката имаше само един отбор на терена, това бяхме ние. Имахме две чисти положения, ние трябва да съжаляваме за изпуснатата победа.

Те са добър отбор, резултатът не е най-лошият. Изненадахме се, че изгониха Никола Спасов. Зюмбулев от тях беше за гонене още преди това“, каза Вутов.