Помощник на Феро разкри кой е с коронавирус и отсече: Учудващо Етър бяха много агресивни през второто полувреме

0
-
-

Помощник треньорът на Ботев (Пд) – Диян Божилов – сподели мнението си за победата с 1:0 над Етър.

„Мача го започнахме добре, после се изнерви. Учудващо за мен, Етър беше много агресивен през второто полувреме и на моменти груб. Това накъса мача. Нарушихме си ритъма. Най-радващото е, че елиминирахме отбора на Търново.

Голът на Вутов беше изключително важен. Второто полувреме отпаднахме. Това е непосилна програма. За 30 дена, това ни е осмият мач. Имаме къса резервна скамейка. Това ни влияе много.

Не е тежка травмата на Вутов.

Допуснахме много мелета в нашето наказателно поле. Накрая трябваше да затворим мача. Съперникът остана с двама човека по-малко и мачът приключи.

Ще е трудно срещу Черно море. Юношите им са добри футболисти. Надявам се да стане хубав мач.

Изгонването на Ферарио Спасов се надявам да не повлияе. Ще бъдем в комуникация. Надявам се да победим и да продължим напред.

С COVID-19 е Димитър Тонев, но той от 4 седмици е отделен от отбора, така че няма проблем“, заяви Божилов.