Поморие загуби от Монтана (ВИДЕО)

0
DSC 0934

Поморие загуби домакинството си на Монтана. На градския стадион в Несебър, възпитаниците на Радослав Боянов играха силно, но в крайна сметка отстъпиха с 1:3. Морският тим можеше да вземе поне точки, но пропусна няколко изгодни ситуации, а веднъж и гредата бе верен помощник на гостите.

Поморие започна по-активно мача, но в 17-ата минута, с първата си по-опасна атака, Монтана поведе. Тони Тасев намери в наказателното поле Николай Цветков, който с прецизен удар прати топката в мрежата за 0:1.

Иван Янчев можеше да изравни в 34-ата минута. Далечният му изстрел, обаче премина до лявата греда. Гостите отговориха с удар с глава на Иван Михов, уловен от вратаря.

Само 180 секунди след началото на втората част, Поморие изравни. Влезлият на почивката Бекир Расим от малък ъгъл прати топката между вратаря и гредата за 1:1.

Радостта на поморийци обаче бе кратка, след като в 55-ата минута тимът на Ферарио Спасов възстанови аванса си. Тони Тасев центрира отдясно и от непосредствената близост, на празна врата, Атанас Илиев не сгреши за 1:1.

В следващите минути далечен удар на Расим мина над вратата, а Тони Тасев от отлична позиция стреля много неточно.

В 65-ата минута Бекир Расим по чудо не изравни, след като чудесен удар по диагонала срещна напречната греда.

В последната минута на редовното време Поморие пропусна чудесна възможност да изравни, след като Васил Божинов на празна врата не успя да засече добре центриране отдясно.

В даденото продължение пък Владислав Мисяк бе фаулиран в наказателното поле и главният арбитър отсъди дузпа. От бялата точка Тони Тасев бе точен, оформяйки крайното 1:3.