Поморие загуби от Локо ГО в късна драма

0
-
-

Отборът на Поморие загуби драматично с 2:3 от Локомотив Горна Оряховица в среща от 13-ия кръг на  родната ни Втора лига. А възпитаниците на Малин Орачев заслужаваха поне точка. Защото навкасваха изоставане от два гола,а за капак на края пропуснаха  и дузпа. Още до 8-та минута резултатът бе вече 0-2. Точни за Локомотив бяха Георги Колев и Михаил Минков с глава,след центриране от ъглов удар. През второто полувреме Георги Чукалов намали с глава след центриране на Жеков, а в 64-тата минута след центриране от корнер  Тихомир Кънев и и зравни. Драмата дойде в последните 10 минути. Фиданин реализира дузпа за гостите, отсъдена за нарушение срещу Юруков. О три минути преди края на срещата Милен Танев пропусна дузпа за Поморие е на 16-та позиция със 7 точки, а Локомотив Горна Оряховица е на 8-мо място с 19 точки.