Поморие загуби от Ботев Гълъбово в голово шоу

0
pomorie botev
-
-

Поморие загуби с 2:4 от Ботев Гълъбово в контролна среща играна стадиона в Каблешково. Двата отбора направиха зрелищен мач, с много голове. Гостите решиха мача още до 25-тата минута, след като вкараха цели три гола. Джунейт Яшар откри в 12-тата минута, а след 9 минути Антон Огнянов вкара и втори гол. Само след минута най-добрият за Поморие в мача Милен Танев удари страничната греда. А след оше три минути Иван Войков вкара  и трети гол. Домакините върнаха един гол след половин час игра. Милен Танев вкара отбитата топка от движение в долния десен ъгъл. Методи Костов  с глава след центриране отляво направи 1:4 за Ботев Гълъбово. Малко преди това Шейтанов спаси удар на останалия сам срещу него Антон Огнянов. Крайното 2:4 оформи отново Милен Танев с втория си гол в мача. Той се разписа 9 минути преди края от дузпа. На два пъти до края на мача домакините пропуснаха удобни възможности да вкарат и трети гол.