Поморие продължава да жъне победи

0
pomorie sozopol 1

Поморие постигна поредна победа в „А“ Областна група. В мач от XVIII кръг морският тим се наложи с 3:1 над Бургас спорт.

Поморийци решиха всичко още през първото полувреме. Тогава те поведоха с 3:0 с голове на Калоян Алексиев, Димитър Филипов и Стефан Стаматов. През второто полувреме треньорът Лазар Тонозлиев направи множество смени, пускайки в игра футболисти от Детско-юношеската школа. Те се включиха успешно, но не успяха да увеличат разликата в резултата. Бургазлии пък стигнаха до почетен гол, с което бе оформено крайното 3:1.

С успеха си поморийци се доближиха до баражите за влизане в Трета лига – Югоизток. Следващият им мач е на 30 април от 17:00 часа на негостоприемният стадион на Балкан Планиница.