Поморие падна минимално в София

0
-
-

Поморие загуби минимално като гост на Локомотив (София). Морският тим отстъпи с 1:2, макар че поведе с гол още във втората минута.

Срещата започна ударно Поморие. След по-малко от 120 секунди игра, Бекир Расим се възползва от грешка в отбрана на Стоян Предев за 0:1.

В 38-ата минута Емил Виячки изравни. След центриране в наказателното поле, защитникът засече с глава за 1:1. Владислав Романов можеше да направи пълен обрат, но ударът му премина на сантиметри до гредата. Емил Виячки пък бе изведен отлично от Илия Димитров, но последният не успя да вкара от чиста позиция.

В 50-ата минута Стоян Предев центрира опасно, топката се насочи към вратата на Тодоров, който изчисти от голлинията.

В 56-ата минута Димитър Тодоров не успя да овладее върната от Георги Петков топка и Илия Димитров му я отне, след което на празна врата не сгреши за 2:1.