0
pomorie
-
-

Отборите на Поморие и Ботев Гълъбово завършиха наравно 2:2 в среща от предпоследния 29-ти кръг на Втора лига. Домакините могат да съжаляват за изпуснатата победа ,тъй като имаха два гола преднина в последното си домакинство за сезона. Още в 5-тата минута Иван Винков  от гостите остана сам срещу вратаря Тодоров , но той спаси. Домакините поведоха с гол на  Стоян Кижев с глава след корнер в 18-тата минута. След 10 минути Иван Тошев  с удар от наказателното поле изпрати в  топката в дясната греда.  Бекир Расим след 58 минути игра от фаул  удвои преднината на домакините.Гостите обаче не се отказаха и най-напред Иван Винков в 65-та, а след това и Методи Костов се разписаха във врата на Поморие и донесоха точка за Ботев Гълъбово. Кръг преди края Поморие е на 9-та позиция с 36 точки, а Ботев Гълъбово е на 12-та позиция с 31 точки.