0
DSC 2372
-
-

Поморие и Несебър не успяха да се победят. На стадиона в Каблешково съперниците изиграха контролна среща, завършила при резултат 2:2.

Мачът започна добре за Несебър, след като тимът успя да поведе още в 11-ата минута. След центриране от корнер, топката стигна до Атанас Ташолов. Защитник прояви завидни реализаторски умения, след като в наказателното поле излъга съперников футболист, след което пусна покрай вратаря за 0:1.

В 65-ата минута Алеко Христов възстанови равенството. Влезлият като резерва нападател бе изведен сам срещу вратаря и технично копна над него за 1:1.

В 80-ата минута Иван Михайлов не успя от близко да преодолее Димитър Тодоров. При добавката обаче Иван Цачев бе безпогрешен за 1:2.

Радостта на символичните гости обаче трая само 180 секунди. Бекир Расим влезе в наказателното поле и с прецизен удар в долния ляв ъгъл оформи крайното 2:2.