Поморие би Несебър в уникален мач със 7 гола и куп обрати

0
DSC 9839
-
-

Отборът на ОФК Поморие победи с 4:3 Несебър в местното дерби от 4-ия кръг на Втора лига. Срещата ще се запомни с невероятните обрати и цели 7 гола. А зрителите които го гледаха на стадиона в Несебър едва ли ще го забравят скоро.

Иван Цачев с удар отблизо откри само след 6 минути игра с удар отблизо. Живко Петков изравни с удар на празна врата в 33-тата минута. А драмата предстоеше… С първата си атака за второто полувреме Несебър отново поведе. Кижев фаулира Цачев в наказателното поле и Николай Костов в 47-та минута превърна отсъдената дузпа в гол. Само след още 6 минути отново Живко Петков вкара с глава за 2:2. Михаел Орачев с удар от далеч 10 минути преди края изведе символичните домакини напред в резултата, но големият герой за Несебър в този мач Иван Цачев отново изравни. В последната минута влезлият като резерва Иван Янчев след разбъркване донесе победата на Поморие и оформи крайното 4:3.

Със спечелената победа възпитаниците на Радослав Боянов вече са трето място във временното класиране с актив от 9 точки, след три поредни победи. А Несебър има само една и актив от три точки след четири кръга.