Погром! Черноморец вкара 11 на Сливен (ВИДЕО+СНИМКИ)

0

Черноморец записа трета поредна победа в контролите от предсезонната си подготовка, като тя бе и най-убедителна досега. „Акулите“ разгромиха като домакини Сливен с 11:1. Двубоят бе излъчен на живо от KotaSport TV.

Черноморец можеше да поведе след няколко секунди игра. Атрактивен удар със задна ножица на Венцислав Славов, обаче срещна напречната греда.

Все пак „акулите“ стигнаха до гол във 2-ата минута. Милен Танев бе точен с шут наказателното поле за 1:0.

В 6-ата минута домакините удвоиха аванса си. Венцислав Славов засече отблизо центриране отдясно за 2:0.

60 секунди по-късно Славов бе изведен сам срещу вратаря и оформи класиката в резултата – 3:0.

В 20-ата минута преднината на бургазлии набъбна още. Григор Долапчиев засече с глава центриране отляво за 4:0.

В 31-ата минута Венцислав Славов даде отличен пас на Долапчиев, който на празна врата не сгреши за 5:0.

120 секунди след това Венелин Филипов с великолепен пас от дълбочина изведе Милен Танев, който останал сам срещу вратаря го преодоля без проблем за 6:0.

В 40-ата минута самият Венелин Филипов се разписа, след като изстрел от границата на наказателното поле намери долния десен ъгъл за 7:0.

В 44-ата минута Сливен стигна до попадение за 7:1.

Акулите обаче отговориха веднага след изпълнението на центъра. Милен Танев с шут от дистанция прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на гостите за 8:1.

120 секунди след началото на втората част Мирослав Радев нацели гредата.

В 51-ата минута Милен Танев стреля опасно от фал. Стражът на Сливен изби, но Валентин Стоилов бе точен при добавката за 9:1.

В 52-ата минута Павлин Чиликов засече с глава центриране от корнер, ала нацели гредата.

В 54-ата минута Антон Узунов бе намерен в наказателното поле и с прецизен шут направи актива на Черноморец двуцифрен – 10:1.

В 73-ата минута Мирослав Радев се разписа на празна врата, оформяйки крайното 11:1.