Победа и загуба за футболистите на Берое в Африка, любимец на феновете на Левски вкара

0
-
-

Победа и загуба записаха футболистите на Берое – Стив Фуртадо и Умар Камара в световните квалификации в зона „Африка“.

Стив Фуртадо взе участие при победата на Кабо Верде с 2:1 срещу Либерия, като двубоят се игра в ганайската столица Акра.

Фуртадо започна като титуляр и остана на терена до 74-ата минута.

Любопитното е, че любимецът на феновете на Левски Гари Родригес вкара победния гол за Кабо Верде във втората минута на добавеното време на мача.

Кабо Верде е втори в групата с 4 точки, а лидер е Нигерия с 6.

Друг футболист на Берое Умар Камара игра за Мавритания при тежката загуба с 0:3 като гост от Тунис.

Умар Камара се появи в игра в 60-ата минута и взе участие в последните 30 минути от двубоя, когато Мавритания вече изоставаше с 0:2 в резултата.

Мавритания е на последно място в своята група без спечелена точка след три поредни загуби.