Племенникът на Велизар Димитров бележи в дебюта си за Левски Лом

0

Левски Лом победи с 2:1 Септември Симитли в първата за годината контрола и за двата отбора. Срещата между двата втородивизионни отбора се игра в Марикостиново.

Две от попаденията в срещата вкараха роднини и наследници на известни наши футболисти. Племенникът на Велизар Димитров – Калоян Симеонов откри за Левски само след 5 минути игра. За него това бе дебют за новия отбор,след като през миналата година бе голмайстор на Лудогорец-3 и Елитната ни юношеска група до 19 години.

След още 3 минути Пламен Петров-младши изравни за Септември. Той пък е син на бившия нападател на Велбъжд Кюстендил ,Марек,Ботев Пд и Черно море Пламен Петров -Бързака. Минута преди края на първото полувреме Йордан Георгиев донесе победата на Левски Лом. Отборът от Северозапада е на подготвителен лагер в Сандански. Срещата не създаде никакви проблеми на благоевградската съдийска бригада ,начело с Иван Донев.