Пирин удари Арда! Карата се развихри (ВИДЕО)

0
-
-

Пирин (Благоевград) победи с 2:0 Арда в контролна среща, играна в града от Югозапада. И двете попадения за “орлетата” отбеляза Антон Карачанаков през второто полувреме на срещата.

Пирин поведе в 59-ата минута. Антон Карачанаков бе точен с хубав удар от границата на наказателното поле.

5 минути преди края на мача, „орлетата“ оформиха крайното 2:0. Иван Тасев бе спънат в наказателното поле, а Карачанаков превърна отсъдената дузпа в гол.

ПИРИН: 99. Петър Петров, 3. Александър Бастунов, 32. Стилиян Николов, 5. Николай Бодуров, 38. Александър Дюлгеров, 44. Конър Хендерсън, 17. Спас Георгиев, 71. Антон Карачанаков, 15. Джон Аийна, 18. Преслав Йорданов, 31. Красимир Станоев

АРДА: 12. Васил Симеонов, 4. Милен Стоев, 5. Петко Ганев, 25. Матеус Леони, 8. Милен Желев, 73. Лъчезар Котев, 19. Румен Руменов, 11. Александър Георгиев, 17. Иван Коконов, 24. Ловре Кнежевич, 7. Спас Делев