Пирин с втора победа над Септември за деня! Юношите са крачка от титлата в Зоната

0
pirin 19 nova
-

Юношите старша възраст на Пирин Благоевград записаха победа с 1:0 над Септември София в среща от 25-ия кръг на Зона София. Твоа бе вотра важна победа за Пирин над Септември,след като и мъжсия отбор на орлетата би същия съперник с 1:0 в София ,като мача бе от много голямо значение и за двата отбора в борбата за оцеляване.

Двубоят беше интригуващ като противопостави първия и втория във временното класиранеЕдинственото попадение отбеляза Юлиян Тумбев от дузпа.Гостите от също спечелиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар, но вратарят Йордан Димитров спаси удара от бялата точка в последната минута на първото полувреме.

Кръг преди края, “орлетата” са лидери в класирането, като се нуждаят от само една точка, за да спечелят Зоналното първенство.В последният кръг възпитаниците на Илия Христов гостуват в София на отбора на Барокко. Двубоят е на 14-ти май от 14:00 часа на Стадион „Бонсист“.

Нови проблеми за Пирин! Още един титуляр с тежка контузия…