Пирин с първо равенство в контролите

0

Отборите на Пирин Благоевград и Вихрен Сандански завършиха наравно 1:1 в контролна футболна среща играна в Микрево. Двата отбора направиха здрави и равностоен двубой.Това бе трета проверка за орлетата ,след като досега бяха победили с 5:1 Марек и с 1:0 Царско село.

Преслав Йорданов откри в 28-та минута за Пирин,след като наказа грешка на бившия вратар на Пирин Веселин Ганев. Три минути преди края на срещата Иван Лазаров изравни резултата. Синът на наставника на Вихрен Здравко Лазаров-Електричката изненада вратаря Димитър Шейтанов с удар от разтояние.

Наставникът Уорън Фийни направи повечето смени в отбора си след 70-тата минута. Повторен дебют ,макар и в неофициален мач направи Орлин Старокин.

Следващата контрола за Пирин е в петък в Благоевград с ЦСКА-София, а Вихрен в събота ще играе с Миньор Перник.