Пирин пропиля два гола аванс срещу Кариана

0
-
-

Отборите на Кариана Ерден  и Пирин Благоевград завършиха наравно 2:2  в среща от 9-ия кръг на Втора лига. След като преди седмица орлетата наваксаха два гола пасив срещу Спартак Варна, сега пропиляха два в Ерден.Най-напред Глоар Антонио откри за Пирин в 24-тата, а Влади Златинов с глава вкара и втори гол в 30-тата минута. Ангел Бастунов върна един гол за Кариана четири минути преди края на полувремето. Любопитното е ,че титуляр за Пирин пък бе братовчед му Александър Бастунов. От новите попълнения в Пирин като титуляри започнаха Христос Контохристос и Габриел Перейра.Възпитаниците на Иво Тренчев  вече са в серия от пет поредни срещи без загуба във Втора лига. Във временното класиране двата отбора делят пето-шесто място с по 12 точки,преди другите срещи от кръга. Орлетата обаче са с по-добра голова разлика. В добавеното време старши треньорът Иво Тренчев получи жълт картон, а Руслан Иванов бе изгонен, след като за втори път бе предупреден от съдията Рюстем Карагарен.В добавеното време старши треньорът Иво Тренчев получи жълт картон, а Руслан Иванов бе изгонен, след като за втори път бе предупреден от съдията Рюстем Карагарен.