0
pirin gotse delchev kupa 640x427
-
-

Хандбалистите на Пирин Гоце Делчев победиха НСА с 41:27 в мач от 15-ия кръг на хандбалния ни елит.Момчетата на Николай Пиргов натрупаха бързо преднина, като след 10 минути игра водеха с 8:2. Разликата до края на първата част стана 15 гола, като в последните 10 минути от нея гостите от НСА успяха да вкарат само 1 попадение и двата отбора се отеглиха на почивка при резултат 24:9. През втората част Николай Пиргов пусна в игра всички играчи записани в стартовия лист, като даде по над 20 минути игра на всеки от по- младите хандбалисти. Ной-резултатни  за домакините  бяха Мирослав Владков със 7 гола, Райчо Копривленски  вкара  6, а Боян Юсев, Добри Тунтев и Атанас Янев се отчетоха  по 4 попадения. За гостите от НСА  Николай Борисов реализира 8 гола,а Тома Минчев- 5.