Петима „червени“ висят за гостуването на Берое

0
Снимка: cska.bg
-
-

В ЦСКА-София няма да има наказани футболисти за мача с Ботев Враца за купата в четвъртък, пише „Тема спорт“. Нито един от висящите с картони състезатели не получи официално предупреждение срещу Етър вчера. Така Матей, Мазику, Вион, Тиаго и Йомов ще могат да играят срещу Ботев Враца, но ако някой от тях бъде декориран, ще пропусне гостуването на Берое в неделя.

Наставникът на ЦСКА-София Бруно Акрапович заяви, че Ботев Враца е загубил отличен треньор в лицето на Антони Здравков. Сухия хвърли оставка след поражението с 1:3 от Левски в събота.

„Такива ситуации не са удобни. Не съм наясно как ще го приемат играчите им. Мога само да кажа, че ми е жал за този човек, защото е един от най-качествените треньори в България. Отборът му показваше хубаво лице. Играеше с дисциплина, създаваше много положения. Сещам се за мача им с Берое, в който нямаха късмет. Жал ми е, че такъв качествен треньор напуска.

Но ние се концентрираме върху мача в четвъртък и искам да продължим напред за купата – така, както винаги го правя аз“, заяви Акрапович, който няма загуба в срещите за този трофей.