Перник се разтресе срещу Христо Янев: Оставка, Джудже!

0
Снимка: minyor-pernik.bg

Нов шамар получи Миньор, а Перник се тресе от мощните викове: „Оставка, Джудже (б.р. Христо Янев)!“, пише „Мач Телеграф“. „Чуковете“ се задавиха с 10 „шоколада“ от Своге – 1:2.

Гостите от 77-ата минута бяха с човек по-малко. Светослав Диков бе изгонен за втори жълт картон. Именно той вкара в 36-ата минута за 0:1, след като това не се случи в 20-ата секунда. Богдан Костов центрира и Диков се възползва. Малко по-късно Владимир Семерджиев уцели греда.

Още в началото на второто полувреме Спортист поведе с 2:0. След центриране Йоан Маринов с глава изпрати топката в мрежата. Последва нов пропуск на Днков, а 13 минути преди кроя бе изгонен с пресилен червеи картон. Малко преди края Методи Костов върна един гол, а в продължението Кирил Янакиев удари втора греда за Спортист.

Феновете на Миньор пощуряха и поискаха сметка за провала от Христо Янев и играчите. Освен това те се надяват, че най-после ще се търси промяна, след като „чуковете“ нямат победа вече в четири мача поред.