Пенев с претенции за червения картон: Съдията видя много ясно!

0

Старши треньорът на ЦСКА 1948 – Любослав Пенев – сподели мнението си за победата с 1:0 над Левски.

„Всеки отбор иска да печели точки. Постигнахме целта срещу много силен и сериозен съперник. Доволни сме.

Много пъти с 10 души се играе по-добре, отколкото с 11. Показахме го второто полувреме, въпреки че не трябваше нашият футболист да бъде изгонен в края на първото полувреме. Той играе с топката. Съдията го вижда много ясно.

Доволен съм. Момчетата направиха сериозна подготовка. Колективна саможертва и нещата се получават.

С човек по-малко трябваше да бъдем малко по-затворени. Контраатаката ще е едно от оръжията, които ще използваме. В този мач така трябваше да стане.

Три точки, след това искам още три и още много точки. Това е заявката“, коментира Пенев.