Пенев: Гардът не е свален

0
liuboslav penev 2
Снимка: facebook.com/fchebarofficial

Старши треньорът на Хебър – Любослав Пенев – сподели мнението си за загубата от Пирин (Бл) с 1:2.

„Като е загуба, не е приятен моментът. Първото полувреме трябваше да се оттеглим поне с гол аванс. Това надмощие трябва да се изрази в голове. Следващият момент, който е в основата на загубата, е отпускането в началото на второто полувреме. Това не трябва да го допускаме, защото невинаги може да върнеш два гола. Върнахме един, но не успяхме още един. Два много важни момента в мача.

Гардът не е свален. Може би малко недостатъчно концентрирани, за да спасим ситуацията. 7-8 минути, които ни костваха загубата.

Треньорските сблъсъци в тази група са добри моменти. Радвам се, че на другите отбори има добри колеги. Пожелавам им успех, но аз си гледам моя отбор и искаме да постигнем целта“, коментира Пенев.