Пелегрини: Нашата цел беше да си тръгнем с трите точки и успяхме

0

Наставникът на Бетис Мануел Пелегрини бе доволен от победата на тима с 1:0 над Лудогорец в Разград. Опитният специалист сподели, че смяната на нагласата на играчите на почивката е била решаваща.

”Имахме две различни полувремена. През първото нямахме интензитет, но през второто контролирахме мача. Казах на играчите, че или сменяме подхода, или ще загубим мача. Нашата цел беше да си тръгнем с трите точки и успяхме. Мисля, че промяната на полувремената бе решаваща. За нас бе важно да се класираме първи и вече сме на осминафинал. На Рома няма да е лесно във Финалндия, защото теренът е изкуствен и след като видим какво ще стане там ще се прецени кои какви шансове има. Лудогорец все още има възможност да се класира и в Рим ще опита”, каза Пелегрини.