0
Снимка: hebarfc.com
-
-

Наставникът на Хебър не остана доволен от загубата на своя тим от Ботев (Враца). Тимът от Пазарджик отстъпи с 0:2 у дома и допусна поредна загуба в елита.

“Започнахме лошо първото полувреме. Напълно заслужено отстъпвахме с два гола. Второто полувреме играхме по-добре. За един отбор като нашия, който вкарва трудно един гол, да върне два е много сложно.

Не сме подготвени по този начин. В нашите възможности е да играем по-добре. Първото полувреме е необяснимо. Не успявахме въобще да реагираме и отиграваме топките.

След този резултат е много важно как ще бъдем психически, защото това е още един резултат, който не сме искали. Трябва да поздравим и нашия противник, който беше по-добър от нас”, заяви Пеа.