Патентовано! Черноморец би Левски в последната минута, отново е едноличен лидер

0
-
-

Черноморец превърна победите в последната минута в патент, постигайки поредната си такава в Трета лига – Югоизток през този сезон. Този път „жертва“ на „акулите“ стана Левски (Карлово). Бургазлии се наложиха като гости с 2:1 и отново дръпнаха с 3 точки на върха пред Загорец. Тимът от Нова Загора обаче е с мач по-малко.

Черноморец успя да поведе в 13-ата минута. Точен бе Антон Узунов. 10 минути по-късно обаче домакините успяха да изравнят – 1:1.

Втората премина почти изцяло в половината на домакините. В една от редките си атаки обаче тимът от Карлово можеше да осъществи пълен обрат. След изпълнение на пряк свободен удар Теменлиев се намеси блестящо и запази равенството. Също от фал пък Любомир Божинов уцели гредата на домакините.

Така се стигна до 90-ата минута, в която Черноморец стигна до победата и трите точки. Валентин Иванов се превърна в герой за бургазлии. Той стреля мощно извън наказателното поле, топката срещна дясната греда, след което влетя в мрежата за крайното 1:2.