Първи точки за Поли Иванова на Европейското по Супермото за 2023

Polina Ivanova Supermoto
-
-

Първите си точки за 2023 година спечели Полина Иванова от „Киппен МХ рейсинг тийм“ в SM Junior 85 по време на старта от Европейския шампионат по Супермото в италианския град Буска. В изключително тежки условия – непрестанен дъжд и в силна конкуренция Поли спечели 23 точки, след като завърши 8-ма в първия манш и 11-та във втория (нашата състезателка се движеше 7-ма, но падане я изпрати по-назад в класирането).

Другият ни представител в Буска Красен Кънчев от МСК „Бг Пауър“ в S 4 не успя да се състезава заради технически проблем.

Припомняме, че най-добрите в Супермотото ще участват в „Гран При на България“ на 16 юли на пистата край Плевен, а Полина и други българи ще имат възможност да зарадват родната публика.