Пардю и Акрапович гледали куп мачове на новия голмайстор

1
-
-

Техническият директор на ЦСКА-София Алън Пардю и старши треньорът Бруно Акрапобич са използвали пълноценно изминалия месец, за да се запознаят максимално добре с качествата на Жорди Кайседо, пише „Тема спорт“. Двамата са наблюдавали няколко мача на нападателя за Витория Баия в Серия Б през есента.

„Червеният“ голмайстор отхвърлил 2 оферти и над 3 пъти по-висока заплата

Еквадорският таран участва в 21 шампионатни срещи от август насам, но едва в 4 от тях бе титуляр, а в останалите 17 влизаше като резерва. Той отбеляза един гол – при загубата с 1:2 като гост на Ботафого. През декември Кайседо изигра единствените си пълни 90 минути срещу Сиуаба (3:3). Последното му участие пък е от 9 януари, когато се появява като резерва в 80-ата минута при загубата с 0:4 от Америка Минейро. След този мач еквадорецът влезе в тежък конфликт с ръководството и повече не се появява в игра, като е изпратен да тренира с дубъла. Впоследствие той се прибра в родина