ПАОК с измъчена победа,Десподов отново резерва

0
despodov

ПАОК Солун победи много трудно Панетоликос в мач от 11-ия кръг на гръцката Суперлига, като се нуждаеше от обрат от 0:1 до 2:1 у дома на „Тумба“. Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов се появи от резервната скамейка в средата на втората част.

„Двуглавите орли“ отправиха едва два точни удара в хода на 90-те минути, които стигнаха за две попадения и три точки, които изведоха тима до второто място във временното класиране с актив от 23 точки, на 2 зад лидера Панатинайкос, който е и с мач по-малко. Панетоликос е последен 14-и с 6 точки.

Педро Силва изведе гостите напред в резултата в шестата минута. Мбвана Али Самата изравни 20 минути по-късно, а Андрия Живкович оформи крайното 2:1 още в 36-ата минута. Кирил Десподов се появи на терена в 64-ата минута, заменяйки Томас Мург.