ПАОК излъга белгийци

0

ПАОК приключи лагера си в Нидерландия с победа. Съперникът на Левски излъга с 1:0 Стандарт Лиеж в контрола, която се игра при закрити врата.

„Двуглавите орли“ се разписаха още в началото. В 15-ата минута те стигнаха до изпълнение на корнер. Дандас центрира, а Шваб стреля с глава, вратарят на белгийците изби, но право в Йоргос Куцияс, който се разписа без проблем. Гърците изпуснаха да удвоят в края на първата част. След почивката темпото, а и играта бяха убити от многото смени. Според комшиите Разван Луческу е дал заявка за стартовите 11 срещу Левски, а резервите ще получат шанс за изява идния петък в проверката с Панатинайкос.

Стартов състав на ПАОК: Котарски, Лирацис, Ингасон, Каргас, Биейриня, Аугусто, Шваб, А. Живкович, Дандас, Куалията, Куцияс.