ПАОК и Десподов с нова победа в Гърция(СНИМКИ)

0
despodov cheren

ПАОК записа втори пореден успех в гръцката Супер Лига, надвивайки Пансерайкос с 2:0 в двубой от 25-ия кръг на шампионата.

Българският национал Кирил Десподов изигра цял мач, а тимът на Разва Луческу вече има актив от 57 точки, на точка от първия АЕК. ПАОК поведе в резултата в края на първото полувреме. Във втората минута на добавеното време на първата част Янис Константелиас се възползва от грешка на Апостолос Диамантис и го заобиколи преди да прати топката в мрежата за 0:1. В 62-ата минута Десподов отправи мощен изстрел малко пред дъгата на наказателното поле, но вратарят на домакините успя да го отрази. Седем минути след това Максимилиано Морейра остави Пансерайкос с човек по-малко на терена след втори жълт картон.

В 78-ата минута стражът на Пансерайкос направи още едно добро спасяване срещу българския национал. В 83-ата минута домакините останаха с девет човека заради директен червен картон на Панайотис Делиянидис. В добавеното време на срещата Ставрос Петавкракис си вкара автогол и покачи аванса на ПАОК.