0
Снимка: Ботев (Пд)
-
-

Звездата на Ботев Пловдив Тодор Неделев отново ще попадне в групата. Националът бе сред 18-те при победата над Пирин Бл с 2:1 в Коматево. Той стана да загрява на няколко пъти, с което обра овациите на публиката.

Възстановяването му върви все по-добре и скоро се очаква той да се върне на терена. Неделев не игра цяла пролет. Във втория кръг жълто-черните гостуват на Черно море (2 август, понеделник), като освен че ще е сред 18-те на „Тича“, атакуващият футболист има шанс да запише и първи игрови минути, съобщава „Тема спорт“. Планът на старши треньора Азрудин Валентин е да го пусне през второто полувреме.

След мача с Пирин, Неделев говори със собственика Антон Зингаревич, който изгледа мача от ложата.