Осакатен Черноморец загуби минимално от хита в Трета лига (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
-
-

Черноморец загуби домакинството си на Левски (Крумовград) в мач от Трета лига – Югоизток. „Акулите“, които поради различни причини бяха с доста осакатен състав, отстъпиха с 0:1.

През първото полувреме най-чистото се положение бе в актива на бургазлии. След центриране отляво, Мирослав Коев засече с глава. Благой Макенджиев обаче се разтегна максимално и изби от самата голлиния.

Единственото попадение в мача падна в 66-ата минута. След центриране от фал, Ерай Карадайъ засече с глава. Мартин Теменлиев изби пред голлинията. Топката обаче отново попадна в нападателя на гостите, който при добавката от непосредствена близост не сгреши за 1:1.

До края на мача „акулите“ имаха няколко добри възможности да изравнят, от които обаче не успяха да се възползват. Въпреки загубата, футболистите на Черноморец бяха изпратени с аплодисменти от своите привърженици, които създадоха прекрасна обстановка по време на целия мач.