Охене с равен баланс срещу Левски! Наказва „сините“ на „Герена“ и има червен картон в мач срещу тях

0
karlos ohene

Карлос Охене се е изправял с четири отбора срещу сините – Берое, Царско село, ЦСКА 1948 и Хебър. Ганаецът има на сметката си 15 мача срещу Левски, от които е загубил 6, завършил е наравно в 3 случая, но и шест пъти е излизал победител.

За един от успехите 30-годишният футболист помага с гол. Това се случи през април 2019 година в Първа лига. Заралии победиха на „Герена“ с 2:1, а Охене се разписа в 54-ата минута за 1:1, след като домакините бяха повели с попадение на Станислав Костов. По-късно Педро Еуженио оформи обрата и донесе победата на старозагорци.

В мач срещу Левски Охене е получавал и червен картон. Това стана през март 2021 година, отново с Берое на стадион „Георги Аспарухов“. Мачът бе за Купата на България, а ганаецът бе изгонен в 61-ата минута за неспортсменско поведение, като в крайна сметка Левски победи с 3:1. След това сините отпаднаха на четвъртфиналите от Славия./ „Тема спорт“