Обявиха датите за мачовете на ЦСКА-София и ЦСКА 1948 в евротурнирите

cska sofiq cska 1948 ivan turicov pedrinio
Снимка: cska.bg
-
-

УЕФА обяви началните часове на част от мачовете от втория квалификационен кръг в турнира Лигата на конференциите. Според програмата на европейската централа ЦСКА ще приеме носителя на Купата и Суперкупата на Румъния Сепси в четвъртък (27 юли), от 20:00 часа на стадион „Българска армия“.

Реваншът на „Арена Сепси“ в Сфънту Джордже е седмица по-късно – на 3 август, отново от 20:00 часа.

ЦСКА 1948 ще посрещне ФКСБ в сряда (26 юли), от 20:30 часа на Националния стадион „Васил Левски“, а ответният мач в Букурещ ще е в четвъртък, 3 август, от 20:00 часа.

Първият двубой на „червените“ от Бистрица бе изтеглен с ден по-рано, за да не се засече с домакинството на ЦСКА на Сепси.

Все още от УЕФА не са обявили часовете на двубоите на Левски. Както е известно, „сините“ ще играят срещу победителя от двойката Шкупи – Хегелман. Тимът от Северна Македония разби литовците с 5:0 и само чудо би го спряло за класиране напред. Първият мач на Левски ще бъде гостуване на 27 юли, а реваншът в София ще е на 3 август.