Обрати и 12 гола в дербито на върха в бургаската Премиър лига (ВИДЕО+СНИМКИ)

0
mini pobeda real united 35

Изключително драматично протече дербито на върха в бургаската Премиър лига. В III кръг на надпреварата един срещу друг се изправиха Победа Бургас и Реал Юнайтед, които до този момента имаха пълен актив от 6 точки. В крайна сметка, след няколко обрата, съперниците не излъчиха победител, завършвайки наравно 6:6.

Още в 1-ата минута Мартин Иванов изведе Реал Юнайтед напред в резултата, но Йордан Георгиев почти веднага изравни. Последваха силни минути за Реал, които поведоха с 4:1, след попадения на Красимир Илиев (9′), Мартин Иванов (12) и Ясен Тузаков (19′). Футболистите на Победа обаче не се предадоха и сътвориха изключителен обрат – до 5:4 в своя полза. Точни бяха Йордан Георгиев (23′, 36′), Жулиен Парушев (24′) и Ростислав Янков (33′). Това обаче далеч не бе всичко в мача. Петър Колев направи 5:5 45-ата минута, но веднага след това Жулиен Парушев даде нов аванс на Победа. Все пак, Петър Колев, с второто си попадение в мача, сложи точка на головата фиеста – 6:6.