Оборище стъпи накриво у дома

0
40600295 2638583036167810 3025224854195404800 o 800x445 1

Оборище завърши 1:1 срещу гостуващия Сливнишки герой в среща от 7-ия кръг на Югозападната трета лига играна на стадион „Орчо Войвода“в Панагюрище.

Възпитаниците на Войн Войнов платиха скъп данък за пропуските на нападателите си и в крайна сметка загубиха 2 точки от домакинството си на Героя.През първата част всичко по-интересно бе пред вратата на гостите, чийто вратар Мартин Минев се представи блестящо.Все пак крепостта на отбора от Сливница рухна в 64-та минута, когато Лъчезар Георгиев откри резултата в полза на „войводите”.Домакините имаха няколко възможности да „затворят” мача, но ги пропиляха.Така в 89-та минута при една от последните си атаки Сливнишки герой изравни чрез Костадин Кафтанов, който буквално попари феновете на домакините.В продължението на срещата панагюрци направиха последен щурм, но до нов гол не се стигна.