Оборище с голям обрат срещу Чавдар в Етрополе

0

Оборище (Панагюрище) стигна до инфарктен обрат от 0:2 до 3:2 при визитата си на Чавдар в Етрополе, като това се случи в среща от 33-ия кръг на Югозападната Трета лига.

По този начин Кирякос Георгиу продължава да показва, че под негово ръководство отборът прогресира много сериозно.
След този успех панагюрци са пети в класирането с 57 точки и са на 2 пред Балкан от Ботевград.Мартин Милков откри за Чавдар в 35-ата минута, а домакините удвоиха чрез Николай Ботев минута преди почивката пишат колегите от Football 24.bg.

През второто полувреме обаче обратът стана факт. Георги Божилов успя да намали в 53-ата минута, а две минути след това Георги Нетов изравни.За крайния резултат точен бе Даниел Васев в 77-ата минута.

Спартак с важна победа в Хасково,запази шанс за оцеляване(СНИМКИ)