Оборище нанесе първа загуба на Ботев Ихтиман

0
oborishte otbor
-
-

Ботев (Ихтиман) допусна първа загуба в контролите преди подновяването на първенството в Югозападната Трета лига. Момчетата на Валери Свиленов претърпяха поражение от Оборище с 1:3.

Тимът от Панагюрище съумя да открие резултата чрез Б.Величков, възползвайки се от грешка в отбраната на Ботев. Последваха няколко опасни атаки към вратата на Оборище, но гол не падаше.През втората част футболистите на Ботев допуснаха още две попадения във вратата си дело на Д.Димитров и Н.Лалев , но след това се разиграха.

В 75-ата минута капитанът на тима от Ихтиман Борислав Балджийски беше точен и намали до 1:3, а до края на двубоя натискът доведе до греда след удар на Балджийски и перфектна намеса на вратаря на Оборище.В следващата си проверка Ботев излиза срещу Левски Раковски на 4 февруари.