0
oborishte
-
-

Марек изнесе добър мач като гост на Оборище (Панагюрище), но загуби с 0:1 в последния кръг от първенството на Югозападната Трета лига.Така дупничани финишира на 10-о място в крайното класиране.Оборище завърши на второ място в крайното класиране и чака покана за бараж за влизане във Втора лига.
Единственият гол на стадион „Орчо Войвода“ падна в 35-ата минута. Тогава Петър Петров шутира от над 20 метра и не остави шансове на вратаря на Марек Костадин Гоцев за 1:0.Малко по-късно домакините удариха и греда, а през второто полувреме по-активни бяха гостите.Още в първата минута на второто полувреме Джордж Николов от Марек вкара топката във вратата на Акалски, но преди това бе маркирана засада.9 минути по-късно ситуацията се повтори, като отново топката се озова в мрежата на Оборище. И отново бе вдигната засада, този път на Робертин Атанасов и попадението не бе зачетено.