Снимка: facebook.com/BulgarianNationalTeam
-
-

Селекционерът на България – Младен Кръстаич – може да се раздели с поста си. KotaSport.com научи, че в БФС вече обмислят неговата смяна.

Столът на Кръстаич се разклати сериозно заради лошите резултати в евроквалификациите. В първия си мач „лъвовете“ отстъпиха с 0:1 като домакини на Черна гора. Тази вечер пък те бяха разпердушинени от Унгария. Маджарите ни вкараха 3 гола само през първото полувреме, а през второто ни пожалиха, намалиха драстично темпото и не стигнаха до нови попадения. Играта на трикольорите обаче беше трагична, което вече е довело и до идеята за треньорска рокада.

За това, че напрежението е сериозно, говори и фактът, че самият Кръстаич отказа да говори пред БНТ – телевизията, която излъчи на живо двубоя. По традиция селекционерът и някои от футболистите споделят мнението си след срещите. Част от играчите го сториха, но не и селекционерът.