Няма край! Родители се биха на Ботев -Локо Пд и при юношите!

0

Ботев U16 отстрани Локомотив Пловдив в турнира за Купата на БФС в зрелищен мач, в който се стигна и до сбиване между родители на юношите.

Срещата се игра на изкуствения терен в парк Лаута, а жълто-черните успяха да поведат с 0:2 с попадения на Сашо Александров и Георги Стоянов. В 80-тата минута чрез Алекс Локо Пд намали резултата. Така се стигна до 85-тата минута, когато гостите имаха претенции за нарушение пред наказателното поле на смърфовете. Такова не бе отсъдено, а напрежението стигна до най-висока точка и родители от двата отбора буквално се сбиха.

При липсата на осигурена охрана за срещата се наложи шефът на школата на черно-белите Димитър Палазов да въдворява ред и да ги разтървава. Специалистът успя да овладее ситуацията, а в последствие на терена пристигна и патрулка с полицаи.

В продължението на мача Локо Пд изравни след корнер, при който най-съобразителен беше Владо Недялков. Интересно е, че главния съдия не се съобрази с флага на страничния, който посочи аут, но реферът даде корнер.

При дузпите Ботев Пд показа по-голямо хладнокръвие и спечели с 4:5.